Увага!

Адміністрація Жданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагадує про необхідність шкільної форми у 2012-2013 навчальному році (згідно Постанови Кабінету Міністрів від 22.18.1996р. №1004 та рішення педагогічної ради Жданівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 від31.08.1997р. №1).

Дівчата: діловий костюм чорного (темного) кольору (жакет та спідниця або сарафан) і блузи білого (світлого) кольору.

Хлопці: діловий костюм чорного (темного) кольору (піджак та штани) і сорочки білого (світлого)  кольору.

На уроках фізкультури діти повинні бути в спортивному одязі та спортивному взутті.

Дякуємо за розуміння

Адміністрація

Шановні батьки та учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №1! Запрошуємо Вас на лінійку, присвячену 1 вересня, яка відбудеться 01.09.2012р. о 9.00.

Шановні колеги, учні загальноосвітніх закладів, батьки!

09.09.2012р. в 09.00 обласний ліцей-інтернат "Ерудит"  проводить обласний інтелектуальний турнір "Ерудит-пошук-2012" для учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів Донецької області за такими дисциплінами:

• математика (8-11 класи)
  • фізика та астрономія (8-11 класи)
  • інформатика (8-11 класи)
  • економіка (8-11 класи)
  • хімія (8-11 класи)
  • біологія (8-11 класи)
  • правознавство (8-11 класи)
  • географія (8-11 класи)
  • англійська мова (8-11 класи)
  • українська мова та література (8-11 класи)

​В турнірі можуть приймати участь і учні молодшої вікової категорії (6-7 класи).

Вид роботи -- письмовий екзамен на 120 хвалан. Мова турніру - російська або українська (на вибір). Діти повинні мати з собою зошит та ручку.

На одному листі розміщені завдання для різних вікових категорій дітей. Пропонуємо учням виконувати будь-які посильні для них завдання. Оцінювання буде проводитись з урахуванням вікових категорій.

Учні мають право брати участь (послідовно) не більш, ніж у трьох випробуваннях.

Оперативна консультація в день проведення іспиту за тел. +380676241936, +380507193029 (Тетяна Леонідівна Козлова, ЗССІЗ "Ерудит").

Роботи потрібно здати в ЗССІЗ "Ерудит" до 15.09.2012р. Підсумки турніру та завдання з розв'язками будуть розташовані на сайті ЗССІЗ "Ерудит" (erudit.dn.ua) 21.09.2012р. Інформацію можна отримати за телефоном 062-345-35-65.

За підсумками турніру буде проведена співбесіда, після якої відбудеться зарахування учнів до обласної очно-заочної школи "Ерудит" для обдарованих дітей та до обласного консультаційного пункту "Ерудит".

Зразок підписування зошита:

Виконується російською або українською мовою

Робота з _____________________

Учня(учениці) ___ класу(за загальною класифікацією)

_______________________________________ (повна назва загальноосвітнього закладу)

Район _____________

Місто____________________ (с., смт.)

ПІБ учня __________________________(повністю! печатними буквами!)

Домашня адреса учня:

Район _____________

Місто______________

Вулиця, буд.,кв. ___________________________

Контактний телефон(домашній, якщо немає -телефон школи)______________________________

ПІБ вчителя, який навчає учня саме зцього предмету